Jestem fotografem produktowym i wykładowcą fotografii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu - przez ostatnich kilka lat działałem w segmencie beauty, gdzie również zaczynałem swoją karierę. Obecnie rozwijam się w obszarze fotografii produktowej i lifestyle w branży outdoor.
Pracowałem samodzielnie i długoterminowo z wieloma znanymi markami kosmetyków tj. tołpa, Organique, Miya. Współpracowałem przy sesjach zdjęciowych na okładki magazynów Women's Health i Men's Health, a również sporadycznie z Assmann, The Bridge M Gallery, Lauren Exclusive. Dodatkowo zajmuję się zasilaniem internetowych banków zdjęć oraz działam globalnie jako visual storyteler w branży oświetleniowej, zarówno jako dostawca treści jak i influencer.
Studiowałem grafikę i ukończyłem naukę na Uniwersytecie SWPS jako licencjat, komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim jako magister i PR na INP w Lizbonie.
Zawodowo interesuję się oświetleniem oraz sprzętem zdjęciowym i filmowym, operowaniem kamerą, stylami wizualnymi w kinematografii (przez co uwielbiam temat cinematic photography), łączeniem zdjęć z grafiką 3D, ale również moją prywatną pasją jest kolekcjonowanie latarek. Sportowo jestem ex strzelcem wyczynowym, obecnie dynamicznym z broni krótkiej. Lubię chodzić po terenach, nosić ciężki sprzęt, biwakować i najlepiej jak jest brzydka pogoda - wtedy jest najładniej i widzę więcej szczegółów.

Jestem chaotyczny, lubię iść na żywioł, zachowuję jednak przy tym zdrowy rozsądek. Jestem typowym freelancerem, który lubi pracować nad wieloma różnymi projektami w dowolnym czasie. Jestem gadżeciarzem, przez co często kupuję i testuję nowy sprzęt, czym oczywiście bardzo lubię się dzielić i dyskutować z moimi widzami. Lubię zbaczać ze ścieżki zarówno na szlaku jak i w biznesie, co bardzo cenię, ponieważ siłą rzeczy daje mi to możliwość rozwoju i nauki w nieoczywisty sposób. Z reguły pracuję sam, ale niesamowicie pasjonuje mnie praca z ludźmi z różnych dziedzin i różnymi kompetencjami - uwielbiam wtedy dawać ludziom przestrzeń i nie lubię wyznaczać granic. Jestem typowym taktykiem i nie mam absolutnie talentu do strategocznego myślenia - rozsypcie mi klocki, a ja zbuduję to co trzeba.
Back to Top