Jestem fotografem produktowym i wykładowcą fotografii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu - przez ostatnich kilka lat działałem w segmencie beauty, gdzie również zaczynałem swoją karierę. Obecnie rozwijam się w obszarze fotografii produktowej i lifestyle w branży outdoor.
Pracowałem samodzielnie i długoterminowo z wieloma znanymi markami kosmetyków tj. tołpa, Organique, Miya. Współpracowałem przy sesjach zdjęciowych na okładki magazynów Women's Health i Men's Health, a również autonomicznie ze Skalnik.pl, Assmann, The Bridge M Gallery, Lauren Exclusive, Fenix Lighting i Loop Universe. Dodatkowo zajmuję się zasilaniem internetowych banków zdjęć oraz działam globalnie jako visual storyteller w branży oświetleniowej, zarówno jako dostawca treści jak i influencer.
Studiowałem grafikę i ukończyłem naukę na Uniwersytecie SWPS jako licencjat, komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim jako magister i PR na INP w Lizbonie.
Zawodowo interesuję się oświetleniem oraz sprzętem zdjęciowym i filmowym, operowaniem kamerą, stylami wizualnymi w kinematografii (przez co uwielbiam eksploatować temat cinematic photography), łączeniem zdjęć z grafiką 3D, ale również moją prywatną pasją jest kolekcjonowanie latarek i lamp. Sportowo jestem ex strzelcem wyczynowym, obecnie dynamicznym z broni krótkiej. Lubię chodzić po terenach, nosić ciężki sprzęt, biwakować i najlepiej jak jest brzydka pogoda - wtedy jest najładniej i dostrzegam więcej szczegółów w otoczeniu. To pozwala mi odkrywać detale, które później są inspiracją przy stylizacji mojej pracy.
Jestem chaotyczny, lubię iść na żywioł, zachowuję jednak przy tym zdrowy rozsądek. Jestem typowym freelancerem, który lubi pracować nad wieloma różnymi projektami w dowolnym czasie. Jestem gadżeciarzem, przez co często kupuję i testuję nowy sprzęt, czym oczywiście bardzo lubię się dzielić i dyskutować z moimi widzami. Lubię zbaczać ze ścieżki zarówno na szlaku jak i w biznesie, co bardzo cenię, ponieważ siłą rzeczy daje mi to możliwość rozwoju i nauki w nieoczywisty sposób. Z reguły pracuję sam, ale niesamowicie pasjonuje mnie praca z ludźmi z różnych dziedzin i różnymi kompetencjami - uwielbiam wtedy dawać ludziom przestrzeń i nie lubię wyznaczać granic. Jestem typowym taktykiem i nie mam absolutnie talentu do strategicznego myślenia - rozsypcie mi klocki, a ja zbuduję to co trzeba.
Back to Top